Radionice profesionalne orijentacije za srednjoškolce

Poštovani srednjoškolci- učenici III i IV razreda, uvaženi roditelji,

Univerzitet Singidunum organizuje u toku maja i juna 2021. godine seriju predavanja i radionica na temu Profesionalne orijentacije učenika srednjih stručnih škola i gimnazija.

Profesori psihologije na Univerzitetu Singidunum održaće svakog četvrtka sa početkom u 11 časova zanimljive radionice, nakon kojih će učenici biti u mogućnosti da urade test profesionalne orijentacije i da obave individualne konsultacije sa profesorima psihologije.

Radionice profesionalne orijentacije za srednjošlolce

13. maj u 11h
doc. dr Miloš Milošević
Tema: Donošenje odluke u procesima izbora zanimanja i profesionalnoj orijentaciji

20. maj u 11h
doc. dr Milica Čolović
Tema: Uloga motivacije u procesima izbora zanimanja i profesionalne orijentacije

27. maj u 11h
prof. dr Gordana Nikić
Tema: Uloga emocija prilikom donošenja odluke u procesima izbora zanimanja i profesionalnoj orijentaciji

3. jun 11h
prof. dr Lepa Babić
Tema: Vrednosti i profesionalna orijentacija

Prijavljivanje učenika za radionice i predavanja je moguće putem sledeće forme za prijavljivanje.

Nakon prijavljivanja, učenici će dobiti sve informacije na mejl adrese koje ostave u prijavi (linkove ka online radionicama, satnicu, testove, linkove za individualne konsultacije)

"Obično pokušavamo da započnemo karijeru i rad u okruženju koje nam omogućava da u potpunosti pokažemo naše sposobnosti i ostvarimo ciljeve. Radeći posao koji odgovara našim mogućnostima, mi smo srećniji."

Nadamo se da će radionice, predavanja, test i konsultacije sa našim profesorima biti od pomoći i da ćete bolje upoznati sebe i svoje karakteristike.