Rezultati konkursa za Erazmus+ studentske mobilnosti

Kancelarija za međunarodnu saradnju Univerziteta Singidunum objavljuje rezultate Konkursa za ERAZMUS+ studentske mobilnosti, objavljen na zvaničnom sajtu univerziteta 30.03.2023.
singidunum.ac.rs/news/konkurs-za-erazmus-studentske-mobilinosti-5

Nakon selekcije kandidata, Komisija za realizaciju programa mobilnosti studenata Univerziteta Singidunum odlučuje da studentske mobilnosti zarad studiranja u okviru Erazmus+ programa za zimski semestar 2023/24. akademske godine dodeli sledećim studentima:

• Anđelija Raičević
  • Slobodan Janaćković
  • Vasilisa Jovanović

Komisija za realizaciju programa mobilnosti studenata Univerziteta Singidunum dodeljuje studentske mobilnosti zarad prakse i usavršavanja u okviru Erazmus+ programa sledećim studentima:

• Aleksandra Milić
  • Mina Matevska
  • Strahinja Petrović
  • Nikolina Tošić
  • Antonela Dameski
  • David Kančar

Protiv odluke o odabiru kandidata, kandidat može da podnese žalbu putem elektronske pošte na adresu internationaloffice|mmnkk|singidunum.ac.rs. Kandidat će pisanim putem biti obavešten o odluci i odgovoru na žalbu u roku od 10 dana prijema žalbe.