Profesori sa četiri evropska univerziteta gosti Univerziteta Singidunum

U periodu od 18. do 26. aprila 2017. godine Univerzitet Singidunum je bio domaćin profesorima i nenastavnom osoblju sa četiri evropska univerziteta sa kojima učestvujemo u Erazmus projektima mobilnosti.

Poseta profesora preko Erazmus projekata - 001

Naš Univerzietet su posetili:

prof. Gholamreza Anbarjafari , sa Univerziteta Tartu iz Estonije,
profesorka Ina Bikuivene sa Univerziteta Kauno iz Litvanije,
profesorka Inese Lusena-Ezera i Aija Kairena, šef biblioteke i direktor studijskog programa Biznis i Menažment sa Liepaja Univerziteta iz Letonije,
kao i Malgorzata Baranowska i Paulina Obszanska iz Međunarodne kancelarija Univerziteta WSPA iz Poljske.

Poseta profesora preko Erazmus projekata - 003

Profesori su održali predavanja našim studentima, a iskoristili su priliku i da prisustvuju konferenciji Sinteza, na kojoj su prof. Bikuivene i prof. Anbarjafari predstavili i svoje radove.

Poseta profesora preko Erazmus projekata - 002

Koleginice iz Međunarodne kancelarije WSPA Univerziteta iz Lublina, predstavile su studentima ovaj poljski univerzitet, grad Lublin i Poljsku, kao i mogućnosti koje se nude našim studentima preko Erazmus programa.