Erazmus poseta Kiparskom tehnološkom univerzitetu

Od 15. do 19. maja, u sklopu Erazmus plus programa mobilnosti nastavnog osoblja, delegacija Univerziteta Singidunum, koju su činili rektor, prof. dr Mladen Veinović, dekan Tehničkog fakulteta, prof. dr Milan Milosavljević i prodekan Fakulteta za informatiku i računarstvo, prof. dr Aleksandar Jevremović, bila je u poseti Kiparskom tehnološkom univerzitetu.

poseta-ktu-2017-001

Tokom posete, naši profesori su se detaljno upoznali sa ovom institucijom i njenim profesorima, a značajne mogućnosti za udruženi naučno-istraživački rad identifikovane su u razgovoru sa kolegama iz Kiparske laboratorije za interakciju (Cyprus Interaction Lab).

poseta-ktu-2017-003

Najznačajniji deo ove posete činio je sastanak sa rektorom Kiparskog tehnološkog univerziteta, prof. dr Andreasom Anajotosom, tokom koga je razmatrano više mogućnosti za buduću saradnju između naših institucija.

poseta-ktu-2017-002