123,1711

Održano takmičenje u rešavanju studije slučaja za srednjoškolce

Poslovni fakultet u Beogradu Univerziteta Singidunum organizovao je takmičenje za učenike srednjih stručnih škola i gimnazijia u rešavanju studije slučaja iz oblasti ekonomije.

pocetak

Na takmičenju je učestvovao ukupno 21 tim iz sledećih škola: Druge ekonomske Beograd, ekonomsko-trgovinske škole Šabac, Pete ekonomske škole Beograd, Prve ekonomske škole Beograd, Srednje škole "Sveti Sava" iz Kladova, Ekonomsko-trgovinske škole iz Paraćina, Ekonomsko-trgovinske škole iz Sopota, Pravno-birotehničke škole "dimitrije Davidović" iz Zemuna i Ekonomsko-trgovinske škole iz Požarevca.

pocetak-2

Na samom početku takmičenja učenicima su se obratili prof. dr Goranka Knežević, dekan Poslovnog fakulteta u Beogradu i Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum koji su pozdravili prisutne učenike i nastavnike, objasnili propozicije takmičenja i žrebom odredili redosled nastupa takmičara.

Nakon dva polufinalna kruga u finalu se nadmetalo 11 timova. Žirije u polufinalnim takmičenjima činili su profesori Univerziteta Singidunum: prof. dr Gordana Dobrijević, prof. dr Jelena Đorđević Boljanović, prof. dr Goranka Knežević, Prof. dr Lidija Barjaktarović, prof. dr Predrag Vukadinović i doc. dr Vule Mizdraković.

sredina-3

Finalno takmičenje žirirali su dr Milan Negovanović - urednik publikacija i organizator stručnih usavršavanja Privredi savetnik, Milan Šakotić - Chief Financial Officer Trizma Smartsourcing, Bojana Vesić Antić - direktor sektora ljudskih resursa Pireus banke, Nebojša Jovanović - menadžer za regrutovanje i razvoj ljudskih resursa Pireus banke i prof. dr Lidija Barjakatarović, profesor Univerziteta Singidunum.

Najbolji su bili:

1. mesto - Tamara Ilić, Nikola Jovanović i Nikola Zečević - Srednja škola "Sveti Sava" Kladovo - mentor Jelena Jovanović, profesor.

i-mesto

2. mesto - Jovana Stojanović, Milica Slović i Maja Simijonović - Peta ekonomska škola "Rakovica" - mentor Gordana Stanišić, profesor

ii-mesto

3. mesto - Ema Nikolić i Đurđina Bakić - Druga ekonomska škola Beograd - mentor Jelena Stanojević, profesor.

iii-mesto

4. mesto Nađa Petrović i Jovana Stamenković - Ekonomsko-trgovinska škola Paraćin - mentor Aleksandar Draganović, profesor.

iv-mesto

5. mesto Teodora Živanović, Teodora Trailović i Ana Stojmenović - Druga ekonomska škola Beograd - mentor Nevena Papić

v-mesto

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na pokazanom znaju, kreativnosti i entuzijazmu.

za-kraj

Fotografije sa takmičenja možete pogledati na zvaničnoj Facebook stranici Univerziteta Singidunum.

Univerzitet Singidunum © 2017