Završena Zimska škola stranih jezika

Dodelom sertifikata polaznicima završena je Zimska škola stranih jezika na Univerzitetu Singidunum.

Završena Zimska škola stranih jezika - 1

Od 5. do 9. februara učenici gimnazija i srednjih stručnih škola su imali priliku da pohađaju kurseve engleskog, francuskog, nemačkog, turskog, arapskog, italijanskog, španskog i ruskog jezika.

Završena Zimska škola stranih jezika - 2 Završena Zimska škola stranih jezika - 3 Završena Zimska škola stranih jezika - 4

Učenicima se na zatvaranju Zimske škole stranih jezika obratila doc. dr Marijana Prodanović, rukovodilac studijskog programa Anglistika, a iskustva studiranja na Univerzitetu Singidunum prenele su i studentkinje ovog studijskog programa Tamara Jovanović i Maja Rončević.

Završena Zimska škola stranih jezika - 5 Završena Zimska škola stranih jezika - 6

Fotografije sa Zimske škole stranih jezika možete pogledati na zvaničnoj Facebook stranici Univerziteta Singidunum.

Univerzitet Singidunum © 2018