Univerzitet Singidunum domaćin republičkog takmičenje iz engleskog jezika

U nedelju, 14. maja 2017. godine Univerzitet Singidunum je bio domaćin republičkog takmičenja iz engleskog jezika za učenike osnovnih škola.

takmicenje 1

Ovom prilikom naš Univerzitet je ugostio preko 865 učenika, preko 400 njihovih nastavnika i roditelja iz svih krajeva naše zemlje.

takmicenje 2

Republičko takmičenje organizovalo je Društvo za strane jezike i književnosti Srbije, a podržali su i Zavod za udžbenike i nastavna sredstva i izdavačka kuća Data Status.

takmicenje 3

Studenti stipendisti Univerziteta Singidunum, studenti prve godine studijskog programa Anglstika, kao i nastavnici sa Katedre za strane jezike nešeg Univerziteta, potrudili su se da se učenici, koji su se takmičili tog dana, osećaju ugodno u našem prostoru.

takmicenje 4

Rezultate ostvarene na takmičenju možete pogledati ovde.

takmicenje 5

Čestitamo svim nagradjenima, ali i svim onima koji su uzeli učesće u ovom nadmetanju u znanju engleskoj jezika.