Tuistička organizacija Crne Gore nagradila profesora Unkovića

Dr Slobodan Unković, profesor emeritus Univerziteta Singidunum, dobio najviše priznanje Nacionalne turističke organizacije Crne Gore.

Nacionalna turisticka organizacija Crne Gore nagradila prof.dr Slobodana Unkovica - 3

nagrada-prof-unkovic-cg

Na svečanosti koja je u organizovana u Podgorici 13. decembra 2017. godine, u vezi sa uručenjem visokih priznanja za doprinos u razvoju turizma Crne Gore za 2017. godinu pod nazivom Wild Beauty, profesor Slobodan Unković dobio je posebno priznanje za doprinos u oblasti obrazovanja u turizmu i unapređenju regionalne saradnje.

Nacionalna turisticka organizacija Crne Gore nagradila prof.dr Slobodana Unkovica - 2

Na ovoj svečanosti bili su prisutni visoki zvaničnici iz političkog, javnog i turističkog sektora, na čelu sa gospodinom Filipom Vujanovićem, predsednikom Republike Crne Gore. Ovo visoko priznanje profesoru Slobodanu Unkoviću uručio je ministar za održivi razvoj i turizam u Vladi Crne Gore, gospodin Pavle Radulović.

Nacionalna turisticka organizacija Crne Gore nagradila prof.dr Slobodana Unkovica - 1

Nedavno je i ugledni podgorički list Pobjeda objavio intervju sa profesorom Unkovićem.

Nacionalna turisticka organizacija Crne Gore nagradila prof.dr Slobodana Unkovica - 4

Univerzitet Singidunum © 2018