Svečana dodela diploma i sednica kolektiva

Svečanom sednicom i dodelom diploma obeležen je 28. jun - Dan Univerziteta Singidunum, kao i osamnaest godina od osnivanja prvog fakulteta Univerziteta Singidunum.

MS

Na svečanoj sednici, kojoj su prisustvovali profesori, asistenti, studenti i gosti Univerziteta Singidunum, govorili su:

• prof. dr Mladen Veinović, rektor Univerziteta Singidunum
  • prof. dr Zora Konjović, koordinator Centra Novi Sad
  • prof. dr Bratislav Milovanović, koordinator Centra Niš
  • prof. dr Zoran Jokić sa Fakulteta zdravstvenih, pravnih i poslovnih studija Valjevo
  • prof. dr Radmila Živković, Departman za poslediplomske studije
  • Đorđe Trmčić, predsednik Studentskog Parlamenta
  • prof. dr Dragan Cvetković, kao najbolje ocenjeni nastavnik u anketi studenata i evaluaciji
  • Uroš Bunčić, šef službe obezbeđenja i održavanja higijene poslovnog prostora - u ime nenastavnog osoblja
  • prof. dr Slobodan Unković, emeritus
  • prof. dr Milovan Stanišić, predsednik Univerziteta Singidunum
  • Voditelj programa bio je Dušan Borovčanin, asistent.

1

U programu svečane sednice kolektiva su učestvovali i studenti I godine glume Fakulteta dramskih i filmskih umjetnosti Univerziteta Sinergija u klasi profesorke Ljiljane Blagojević.

dodela-diploma-i-sednica-2017-003 dodela-diploma-i-sednica-2017-002

Obeležavanje Dana Univerziteta upotpunjeno je svečanom dodelom diploma.

Diplomcima Poslovnog fakulteta, Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment, Fakulteta za informatiku i računarstvo, Tehničkog fakulteta, Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu, Fakulteta za primenjenu ekologiju FUTURA, kao i masterima i doktorima nauka obratio se prof. dr Mladen Veinović, rektor Univerziteta Singidunum.

dodela-diploma-i-sednica-2017-005 dodela-diploma-i-sednica-2017-006 dodela-diploma-i-sednica-2017-007

Profesor Veinović je u svom obraćanju zahvalio diplomiranim studentima i njihovim roditeljima što su izabrali Univerzitet Singidunum kao mesto za sticanje znanja i veština. On je pozvao diplomce da budu deo Alumni asocijacije Univerziteta Singidunum i poželeo im da što pre pronađu zaposlenje, nastave da se usavršavaju i uče i da budu pošteni, čestiti i uzorni akademski građani.

dodela-diploma-i-sednica-2017-008 dodela-diploma-i-sednica-2017-009

Diplome su dodeljivali prof. dr Mladen Veinović, rektor Univerziteta Singidunum, dekani fakulteta i rukovodioci poslediplomskih studija, a doktore nauka promovisao je prof. dr Mladen Veinović, rektor u prisustvu kandidata, mentora i članova komisija.

Fotografije sa svečane dodele diploma možete pogledati u foto galeriji sajta ili na zvaničnoj Facebook stranici Univerziteta Singidunum.