Stipendije Ambasade NR Kine za studente Univerziteta Singidunum

U cilju jačanja studentske razmene između Univerziteta Singidunum i kineskih univerziteta, Odeljenje za obrazovanje pri Ambasadi NR Kine u Srbiji, dodeljuje 4 stipendije za studente Univerziteta Singidunum za studije u Kini za akademsku 2017/2018.godinu. Vrste stipendija su: kurs kineskog jezika u trajanju od jednog do dva semestra, master i doktorske studije na engleskom jeziku (iz različitih oblasti).

Odobrene prakse od strane Kineske vlade

Svi studenti se mogu prijaviti za stipendije a ukoliko bude veliki broj prijava, prednost će imati studenti koji uče kineski jezik.

Rok za prijavu za stipendije i predaju svih potrebnih dokumenata je 20.mart 2017.godine. Svi zainteresovani za stipendije se mogu obratiti profesorki kineskog jezika doc.dr Biljani Simić Veličković putem e-mail adrese: bsimic@singidunum.ac.rs

Dokumentacija za konkurisanje: