"Sport je zakon" - Predstavljanje na sajmu sporta

Fakultet za fizičku kulturu i menadžmnet u sportu UNIVERZITETA SINGIDUNUM učestvovao je na 5. međunarodnom Sajmu sporta, koji se pod nazivom "Sport je zakon" održao od od 25. do 27. novembra 2016. godine u hali 1 Beogradskog sajma.Sajam Sporta 2016 - slika 2Univerzitet Singidunum je imao prilku da se predstavi promovišući svoje akreditovane studijske programe i savremeni način njihove realizacije. Predstavljeni su studijski programi osnovnij i master studija: fizičko vaspitanje i sport i menadžment u sportu.
Sajam Sporta 2016 - slika 1Posebnu pažnju posetilaca Sajma izazvala su predavanja profesora našeg Univerziteta:
prof. dr Svetlane Stanišić Stojić na teme "Vežbanje u urbanoj sredini - zdravo ili štetno" i "Bezglutenske dijete - popularnost, iskustva i ubeđenja" i doc. dr Nenada Trunića na temu "Rana sportska specijalizacija i zdravlje."