Spisak nagrađenih studenata Univerziteta Singidunum

UNIVERZITET SINGIDUNUM će i u akademskoj 2017/2018. godini osloboditi plaćanja dela ili cele školarine svoje najbolje studente na bazi uspeha u nastavnim i vannastavnim aktivnostima.

Nagrada se odnosi na školarinu za studije na srpskom jeziku u obimu od 60 ESPB i studenti su u obavezi da u školskoj 2017/18. godini učestvuju u vannastavnim i promotivnim aktivnostima u obimu od 120 sati.

Konačan spisak nagrađenih studenata možete pogledati na sledećem linku.

stipendisti-2017-2018.jpg

Kriterijumi za rangiranje studenata:

• Ostvaren prosek u školskoj 2016/17. i ukupan prosek u toku studija (minimalno 9,75 za prvu godinu, odnosno 9,5 za više godine studija)
  • Ukupan broj ESPB u školskoj 2016/17. godini
  • Svi ispiti iz zimskog semestra položeni u januarskom ili februarskom ispitnom roku
  • Svi ispiti iz letnjeg semestra položeni u junskom ili julskom ispitnom roku
  • Datum diplomiranja za studente četvrte godine
  • Izvršena obaveza volontiranja 120 sati u vannastavnim i promotivnim aktivnostima za studente koji su bili nagrađeni i u prethodnoj školskoj godini (ne odnosi se na prvu godinu)
  • Ostvareno minimalno 120 ESPB na UNIVERZITETU SINGIDUNUM za studente koji su prešli sa drugih visokoškolskih ustanova na više godine studija
  • Ukoliko je ispit poništavan u prosek ulazi prva dobijena ocena

Čestitamo svim nagrađenim studentima.