Profesori Univerziteta Singidunum na Tribini o stranom jeziku struke u visokom obrazovanju

Društvo za strane jezike i književnosti Srbije, odnosno sekcija univerzitetskih nastavnika jezika struke, organizovala je Tribinu posvećenu statusu jezika struke u visokom obrazovanju. O navedenoj temi govorili su predstavnici Univerziteta u Beogradu, Univerziteta Union, Univerziteta Umetnosti u Beogradu, te Univerziteta Singidunum, koji su predstavljale Maja Veljković Michos, profesor španskog jezika i doc. dr Marijana Prodanović, prodekan SP Anglistika i šef Katedre stranih jezika Univerziteta Singidunum.

Tribina o stranom jeziku

Učesnici Tribine su, kroz izlaganje predstavnika Univerziteta Singidunum, bili u prilici da se upoznaju sa, zaista jedinstvenim, pristupom koji Univerzitet Singidunum neguje kada je u pitanju izučavanje stranih jezika na svim našim fakultetima.