Održan Dan sporta na Univerzitetu Singidunum

Dana 10. maja 2017. godine održana je manifestacija Dan sporta na na Univerzitetu Singidunum u organizaciji Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu.Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 001Prisutnim učenicima beogradskih srednjih škola (Sportske gimnazije, Medicinske škole Zemun i Četrnaeste beogradske gimnazije), studentima Univerziteta Singidunum, nastavnicima i profesorima obratili su se:

• prof. dr Mladen Veinović, rektor Univerziteta Singidunum
  • prof. dr Predrag Nemec, dekan Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu
  • doc. dr Slavko Alčaković, prodekan Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu
  • gospodin Aleksandar Lenc iz Ministarstva omladine i sporta
  • Dr Goran Kocić, selektor stonoteniserske reprezentacije Srbije
  • Predrag Drobnjak, košarkaš
  • Vuk Milutinović, odbojkaš
  • Tijana Bogdanović, reprezentativka u tekvondou ( osvajač srebrne medalje na OI u Rio de Žaneiru 2016. godine)
Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 002 Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 003 Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 004

Danu sporta prisustvovale su i košarkašice Nataša Kovačević i Branka Luković, studentkinje FTHMa Univerziteta Singidunum, a prisutni su bili i studenti članovi selekcija našeg Univerziteta u košarci, odbojci i futsalu.

Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 006 Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 005 Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 007

U drugom delu programa održan je zajednički čas fizičkog vaspitanja na kome je zajedno sa profesorkom fitnesa na FFKMSu Tamarom Ratković vežbalo više od 100 učenika i studenata.

Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 009

Fotografije sa Dana sporta možete pogledati na zvaničnoj Facebook stranici Univerziteta Singidunum.

Dan sporta Univerziteta Singidunum 2017 - 008