Nastupi sportskih ekipa Univerziteta Singidunum

Pozivamo sve studente Univerziteta Singidunum da prate takmičenja naših sportista i navijaju za sportske selekcije Univerziteta Singidunum.

Nakon prošlonedeljne pobede nad ekipom Visoke škole za informaciono-komunikacione tehnologije (IKT) od 2:0 u setovima, odbojkaši Univerziteta Singidunum ovog vikenda igraju sa Fakultetom političkih nauka.

Utakmica je u nedelju 4. decembra 2016. goidine u 20 časova na DIFu na Koštutnjaku.

odbojkasi-1

Odbojkašice Univerziteta Singidunum koje su zauzele 4. mesto u Evropi na nedavno održanom takmičenju Euroijada u Pragu u nedelju 4. decembra 2016. godine u 21h igraju protiv Fakulteta bezbednosti Univerziteta u Beogradu, takođe u hali DIFa na Košutnjaku.

odbojkasice-1

Naši košarkaši u nedelju 4. decembra 2016. godine od 22 h igraju u hali Žarkovo protiv Visoke železničke tehničke škole.

kosarkasi-1

Ekipa Univerziteta Singidunum igra subotu 3. decembra u 14:00 sa Visom školom informaciono-komunikacione tehnologije (IKT) u Posco areni. Prošlog vikenda naše kolege su pobedile ekipu Kriminalisticko-policijskoe akademije rezultatom 6:4.

futsal-1

Podržimo naše studente, sportiste i najvijamo za Univerzitet Singidunum!