Naši studenti na Prolećnom studentskom balu na Belom dvoru

Na Belom dvoru je u sredu 17. maja 2017. godine održan Prolećni studentski bal u organizaciji Studentske konferencije univerziteta Srbije (SKONUS).

Strudentski bal - 006

Prolećni studentski bal je već četiri godine mesto susreta najboljih akademaca državnih i privatnih univerziteta. Osim visokih ocena još im je jedna osobina zajednička - humanost. Prikupljena sredstva na balu namenjena su izgradnji prvog stacionarnog hospisa u Srbiji. A sam bal održan je pod pokroviteljstvom Fondacije za obrazovanje princa Aleksandra Karađorđevića.

Strudentski bal - 003

Među najboljim studentima iz Srbije bilo je i dvadeset studenata Univerziteta Singidunum.

Strudentski bal - 002 Strudentski bal - 005 Strudentski bal - 004

Predstavljali su nas članovi Studentskog parlamenta i stipendisti Univerziteta Singidunum, ali i strani studenti, koji studiraju na engleskom jeziku.

Strudentski bal - 001