Nagradni literarni konkurs studijskog programa Anglistika

Studijski program Anglistika Univerziteta Singidunum raspisuje literarno-multimedijalni konkurs na temu HOW OFTEN DO YOU USE ANGLOSRPSKI, sa ciljem da, putem najrazličitijih formi izražavanja, osvetlimo jačinu uticaja engleskog jezika na srpski i njihove međusobne isprepletanosti.

Anglistika literarni konkurs 2017

Pozivamo vas da svoj odgovor na navedeno pitanje pretočite u formu posredstvom koje ćete se najlakše izraziti - prihvatamo vaše eseje, video zapise, pesme, kratke priče ili druge oblike, kojim ćete ilustrovati svoje viđenje ovog fenomena.

Svoje radove možete slati na adresu anglistika|mmnkk|singidunum.ac.rs, najkasnije do srede, 28. juna 2017. godine.

Najbolji među njima biće nagrađeni jednogodišnjim stipendijama (popustima u školarini) u okviru studijskog programa Anglistika.

Unapred se radujemo vašim radovima!