Košarkaši Univerziteta Singidunum pobednici Kupa

Muška košarkaška ekipa Univerziteta Singidunum pobednik je Kupa studenata Beograda u košarci u organizaciji Univerzitetskog sportskog saveza Beograda.

Košarkaši Univerziteta Singidunum osvojili kup - 003

Naši studenti su u finalu savladali ekipu Visoke turističke škole rezultatom 76:62.

Košarkaši Univerziteta Singidunum osvojili kup - 002 Košarkaši Univerziteta Singidunum osvojili kup - 004

Za ekipu Univerziteta Singidunum igrali su: Mladen Kotorčević, Damjan Glugorić, Luka Okuka, Stefan Čolović, Aleksandar Ćosić, Aleksandar Tomović, Petar Vorkapić, Stanko Ilić, Dejan Bulaja, Voja Todorović, Igor Enis, Dušan Čuturilo, Nikola Petrović, Miloš Marić, Ognjen Šošević i Marko Bahtić.

Košarkaši Univerziteta Singidunum osvojili kup - 005 Košarkaši Univerziteta Singidunum osvojili kup - 001

Čestitamo muškoj košarkaškoj ekipi Univerziteta Singidunum na osvojenom kupu !

Košarkaši Univerziteta Singidunum osvojili kup - 006

Košarkašima su čestitke uputili prof. dr Milovan Stanišić, predsednik, prof. dr Mladen Veinović, rektor Univerziteta Singidunum, prof. dr Predrag Nemec, dekan i doc. dr Nenad Trunić, prodekan Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu.