Internacionalni dan studenata Univerziteta Singidunum

U utorak 11. aprila 2017. godine je održana je manifestacija Internacionalni dan studenata Univerziteta Singidunum.

Internacionalni dan studenata 2017 - 002

U holu zgrade u Kumodraškoj ulici studenti Univerziteta Singidunum koji dolaze iz različitih zemalja Evrope i sveta predstavili su kulturu, tradiciju, običaje i gastronomiju zemalja u kojima su rođeni i odrastali.

Internacionalni dan studenata 2017 - 012

Svoje zemlje su predstavili naši studenti koji dolaze iz Libije, Nigerije, Angole, Kine, Austrije, Rusije, Ukrajine, Bosne i Hercegovine, Katara, Zimbabvea, Južnoafričke Republike, Grčke, Kipra, Sjedinjenih Američkih Država i Crne Gore.

Internacionalni dan studenata 2017 - 011 Internacionalni dan studenata 2017 - 010

Manifestaciju je otvorio prof. dr Mladen Veinović, rektor. On je studentima, koji dolaze sa svih kontinenata, poručio da su dobrodošli na našem Univerzitetu, da će ovde dobiti kvalitetna znanja i veštine iz oblasti koje studiraju, da treba da se upoznaju i druže sa studentima iz Srbije i da pozitivne utiske i lepu sliku iz Beograda i Srbije šalju u zemlje iz kojih dolaze.

Internacionalni dan studenata 2017 - 009 Internacionalni dan studenata 2017 - 013

Studentima su se obratili i uručili prigodne zahvalnice i sertifikate prof. dr Marija Kostić, rukovodilac Departmana za strane studije i Bojana Feršiši, saradnik u Studentskoj službi.

Internacionalni dan studenata 2017 - 007 Internacionalni dan studenata 2017 - 004 Internacionalni dan studenata 2017 - 001

Studenti Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment su svojim kolegama koji studiraju na engleskom jeziku priredili obilazak planine Avale, Avalskog tornja i Spomenika Neznanom junaku.

Internacionalni dan studenata 2017 - 003 Internacionalni dan studenata 2017 - 008 Internacionalni dan studenata 2017 - 006

Fotografije sa Internacionalnog dana studenata možete pogledati na zvaničnoj Facebook stranici Univerziteta Singidunum.

Autor fotografija je Nataša Paunović, studentkinja I godine, član Medija kluba Univerziteta Singidunum.