Humanitarna akcija Studentskog Parlamenta

Studentski Parlament Univerziteta Singidunum, već tradicionalno, povodom božićnih i novogodišnjih praznika organizuje humanitarne akcije.

Ove godine sakuplja se pomoć za Udruženje roditelja dece obolelih od malignih bolesti "Zvončica".

Tim povodom biće postavljene dve kutije u zgradi Univerziteta Singidunum Kumodraškoj 261 i jedna kutija u Danijelovoj 32 kako bi se prikupljao novac, od koga će se kupiti ono što je deci i roditeljima iz "Zvončice" najpotrebnije.

Pozivano sve studente, profesore i zaposlene da u skladu sa svojim mogućnostima doniraju za "Zvončicu".

Za studente se organizuje i humanitarna žurka u utorak 27. decembra u kafani Beograđanka, cena ulaza je simboličnih 99 din, a sva prikupljena sredstva će biti donirana udruženju "Zvončica".

Humanitarna žurka Univerziteta Singidunum