FINIZ - Održan okrugli sto

U organizaciji Univerziteta Singidunum, pod okriljem Međunarodne naučni konferencije FINIZ 2017, održan je okrugli sto pod nazivom “Kretanja na globalnim finansijskim tržištima i njihov uticaj na Srbiju”, dana 20.09.2017. godine.

Učesnici okruglog stola su bili: Siniša Krneta, direktor Beogradske berze, Danilo Mrvaljević, direktor Trezora i ALM Banka Inteze, Vladimir Pavlović, direktor WM Equity partners, Nikola Seneši, partner i direktor Wolf & McGill, Vladimir Garić, direktor Kombankinvest, Mladen Dodig, analitičar tržišta kapitala Erste Grupe, Radmila Miletić predstavnik Udruženja finansijskih direktora Republike Srbije kao i profesori Poslovnog fakulteta Univerziteta Singidunum. Moderator okruglog stola bio je prof. dr Zoran Jeremić. Teme o kojima se diskutovalo bile su:

• Trendovi na globalnim finansijskim tržištima
  • Aktivnosti Beogradske berze u funkciji oživljavanja finansijskih tržišta
  • Neophodnost razvoja alternativnih oblika finansiranja u Srbiji
  • Uloga rizičnih fondova i mogućnost rešavanja NPL-ova u bankama
  • Gde investirati u Srbiji?

Skupu je prisustvovalo oko 50 posetilaca. Panelisti i posetioci istakli su potrebu održavanja ovakvog skupa i izrazili zadovoljstvo njegovim kvalitetom.

Ostale fotografije možete pronaći na ovom linku.