Apsolventsko veče Univerziteta Singidunum - petak 9. jun 2023

Poštovani studenti IV godine - uskoro apsolventi,

Pozivamo sve studente IV godine na tradicionalno Apsolventsko veče Univerziteta Singidunum koje će se održati u petak 9. juna 2023. godine u hotelu Crowne Plaza u Beogradu. U pitanju je sedmica kada nema nastave ni ispita - posle majskog bloka, a pre junskog ispitnog roka.

Već tradicionalno Studentski Parlament organizuje Apsolventsko veče u hotelu Crowne Plaza za sve apsolvente Univerziteta Singidunum.

vesti-svi-03-04-2023-slika1

Cena paketa obuhvata:

Koktel dobrodošlice
Svečana večera - švedski sto
Neograničeno konzumiranje alkoholnog i bezalkoholnog pića tokom večeri.
Muzički program
U cenu paketa ulazi i svečana sala sa profesionalnim ozvučenjem i kompletnom rasvetom, profesionalno obezbeđenje i profesionalnog fotografa.

Cena iznosi 5.900 dinara sa PDV-om i može se platiti u dve rate i to:

- 1. rata - kao potvrda prijave do kraja aprila (3000 dinara)
- 2. rata do kraja maja (2900 dinara)

Prijava za Apsolventsko veče se može obaviti putem sledeće FORME ZA PRIJAVU

Nakon prijave studenti na mejl koji ostave u prijavi dobijaju Ugovor i instrukcije za plaćanje.

Sve dalje informacije možete dobiti putem mejla: parlament|mmnkk|singidunum.ac.rs

Apsolventsko veče u hotelu Crownw Plaza je namenjeno svim studentima interisanog Univerziteta Singidunum iz Beograda:

- Poslovni fakultet (svi moduli)
- Fakultet za turistički i hotelijerski menadžment,
- Fakultet za informatiku i računarstvo,
- Tehnički fakultet,
- Fakulteta za fizičku kulturu i menadžment u sportu,
- Studijski program Anglistika,
- Studijski program Životna sredina i održivi razvoj,
- Studijski program Farmacija
- Studije na engleskom jeziku

- Svi studijski programi Centra Novi Sad (koji će imati organizovan besplatan prevoz do Beograda i nazad)

Kolege iz Centra Niš će blagovremeno dobiti posebno obaveštenje za Apsolventsko veče u Nišu.

Univerzitet Singidunum © 2024