Ambasador Katara u poseti Univerzitetu Singidunum

Njegova ekselencija ambasador Mubarak Fahad J.M. Al-Thani posetio je Univerzitet Singidunum 3. februara 2017. godine.

Tom prilikom ambasadora Katara ugostili su prof. dr Milovan Stanišić, predsednik Univerziteta Singidunum prof. dr Mladen Veinović, rektor i prof. dr Marija Kostić, direktorka Departmana za strane studije.

ambasador-katra-1

Na sastanuku je bilo reči o akreditovanim studijskim programima na engleskom jeziku koji se realizuju na Univerzitetu Singidunum. Ambasador je predložio da naši profesori i studenti predstave Univerzitet Singidunum na nekom od predstojećih sajmovima obrazovanja koji će se organizovati u Državi Katar.

ambasador-katra-2

Saradnja u obrazovanju između Države Katar i Republike Srbije dalje će se razvijati i putem zvaničnih državnih organa.