Akreditovani seminari za nastavnike stranih i srpskog jezika

Poštovane koleginice i kolege,

pozivamo vas da se prijavite na akreditovani jednodnevni seminar pod nazivom Kreativna upotreba digitalnih alata u nastavi jezika koji se održava u petak 3.marta 2023. i petak 10. marta 2023. godine (možete birati jedan od dva ponuđena termina) od 12.00 do 18.00 časova uživo u prostorijama Univerziteta Singidunum, Danijelova ulica br. 32, Beograd - sala S35.

Seminar je besplatan i namenjen je nastavnicima svih stranih jezika i srpskog jezika.

Ciljevi seminara: upoznavanje nastavnika sa karakteristikama i mogućnostima digitalnih alata koji se mogu koristiti u nastavi jezika; osnaživanje nastavnika da koriste digitalne alate u cilju razvijanja jezičkih veština učenika i formativnog ocenjivanja učeničkih postignuća.

Teme seminara:

1. Digitalno doba i digitalni alati u nastavi jezika - uvod
2. Upotreba digitalnih alata za interaktivnu nastavu učenja
3. Upotreba digitalnih alata za formativno ocenjivanje i kontinuirano praćenje postignuća učenika
4. Izrada plana aktivnosti kroz upotrebu digitalnih alata - praktičan rad

Seminar je akreditovan u ZUOV, kataloški broj 958 i nosi 8 bodova stručnog usavršavanja. Učesnicima je u pauzama obezbeđena kafa.

Link za prijavu je sledeći - FORMA ZA PRIJAVLJIVANJE

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na mejl vgavranovic|mmnkk|singidunum.ac.rs