Zimska škola stranih jezika za srednjoškolce

Za učenike III i IV razreda gimnazija i srednjih stručnih škola Centar za strane jezike Univerziteta Singidunum organizuje besplatnu zimsku školu stranih jezika za vreme raspusta na Univerzitetu Singidunum u Beogradu i Nišu.

Kursevi stranih jezika će se održavati svakog dana u periodu od 30. januara do 3. februara 2017. godine na Univerzitetu Singidunum - ul. Nikole Pašića 28 u Nišu, odnosno od 6. do 10. februara 2017. godine na Univerzitetu Singidunum u Beogradu ( nova zgrada - Kumodraška 261).

Zimska škola stranih jezika - slika 1

U Nišu će se realizovati kursevi i radionice engleskog i italijanskog jezika, dok će se u Beogradu realizovati kursevi i radionice španskog, nemačkog, ruskog, francuskog, italijanskog, kineskog, arapskog i engleskog jezika.

Srednjoškolci zainteresovani za kurseve engleskog jezika koji će se održati u Beogradu od 6. do 10. februara 2017. godine će biti podeljeni u dve grupe:

• Improve Your English- kurs opšteg engleskog jezika i
  • Speak up - konverzacijcki kurs engleskog jezika

Svi polaznici koji budu pohađali kurs Speak up u celosti (tokom svih predviđenih dana), biće oslobođeni polaganja prijemnog ispita za SP Anglistika.

Zimska škola stranih jezika - slika 2

Srednjoškolci se mogu prijavljivati putem sajta Centra za strane jezike.

Kontakt i dodatne informacije:

Engleski jezik: mprodanovic|mmnkk|singidunum.ac.rs
Ostali strani jezici: vosmjanski|mmnkk|singidunum.ac.rs